Poznaj naszą firmę

Klient naszym partnerem

Jesteśmy firmą rodzinną z doświadczeniem w projektowaniu i budowie suszarni. Gwarantujemy elastyczne podejście do wymagań i potrzeb każdego odbiorcy.
Wartości, z jakimi się utożsamiamy, zobowiązują nas do traktowania naszych klientów w sposób indywidualny, rzetelny i uczciwy. Poprzez takie podejście pragniemy budować długotrwałe i partnerskie relacje biznesowe.

Działamy zgodnie ze standardami określonymi w normie ISO 9001:2015.


Zdrowe i smaczne suszki zamiast słodyczy

W naszą misję pragniemy włączyć promocję zdrowego stylu życia oraz świadomych wyborów konsumenckich. Oferujemy rozwiązania, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w produkcji zdrowej żywności. Budujemy suszarnie, w których powstaje zdrowy, smaczny i odżywczy susz owocowy o bardzo wysokiej jakości. Ponieważ susz ten nie zawiera cukru rafinowanego, ulepszaczy smaku, konserwantów i barwników, może stanowić zdrową alternatywę dla wysokoprzetworzonych przekąsek.


Jesteśmy profesjonalistami

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy traktują swoje role z dedykacją. W naszych szeregach są wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży, co umożliwia nam korzystanie z nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

Gwarantujemy profesjonalna obsługę, ekspertyzę i że dotrzymamy naszego słowa.

Świadczymy najwyższy poziom usług i dostarczamy wysokiej klasy urządzenia na terenie całej Unii Europejskiej.